x
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

ParaPuan

 • Parapuan nedir?

  Parapuan www.derinscuba.com sitesinde kazandığınız ve alışverişlerinizde harcayarak indirim sağlayabileceğiniz puanlardır.

 • Parapuan kaç Türk Lirasına karşılık geliyor?

  10 Parapuan 1 TL ye karşılık gelmektedir. 100 para puan sahibiyseniz derinscuba.com sitesi içinde harcayabileceğiniz 10TL’niz var demektir. Formüle edersek 10 Parapuan= 1 TL.

 • Nasıl Parapuan alabilirim?

  Parapuanları satın alarak, aldığınız ürüne yorum yaparak ve oy vererek kazanabilirsiniz.

  Her ürünün yanında kazanacağınız Parapuan miktarı görünmektedir. Aldığınız ürüne yorum yazdığınızda 100 para puan yani 10TL kazanacaksınız.

 • Birikmiş Parapuanlarımı nasıl harcayabilirim?

  Parapuanlarınızı minimum 200TL’lik alışverişinizin yarısı kadarını Parapuan ile karşılayabilirsiniz.

  Örneğin 200TL lik bir alışveriş yaptınız 150TL (1500 Parapuan) birikmiş Parapuan’ın 100 TL kadarını (1000 Parapuanı) buradan karşılayarak. 100TL’lik bir ödemeyle indirimli alışveriş yapmış olacaksınız.

 • Parapuan kullandığım alışverişlerden tekrar Parapuan kazanabiliyor muyum?

  Evet Parapuan kullandığınız alışverişlerinizden de Parapuan kazanabilirsiniz.

Neden ? Derinscuba.com : Distribütör Garantisi - Demo ürün seçeneği ile alacağınız ürünü test etme fırsatı- Mükemmel Müşteri Hizmetleri
0212 694 94 84 Açılış 09:00 Kapanış 18:00 (P.tesi Cuma günleri arası) info@derinscuba.com yada byraya tıklayarak online olarak form gönderebilirsiniz.
Scuba Dalış Ekipmanları

Dalış alanında dünyanın en gelişmiş markalarının sunduğu ekipmanları Derin Scuba ekibi olarak sizler için inceliyoruz. Geniş stoklarımızla birçok uluslararası markayı siparişinizden en geç 1 gün sonra kargoya veriyoruz ve en hızlı şekilde size ulaşmasını sağlıyoruz. Satın aldığınız ürünlerle ilgili uzman ekibimizle online ve yüzyüze destek veriyor ve birçok üründe birlikte ücretsiz oryantasyon dalışı imkanı sağlıyoruz. Sitemizde sunulan bütün ürünlerin yetkili bayisiyiz bu nedenle tüm ürünlerimiz distribütör garantisi altındadır.
Bilmek İstediğiniz Her Şey

Derinscuba.com profesyonel videolar ve görseller ile derinlemesine anlatım sağlayarak evinizin konforunda satın almak istediğiniz ürünleri rahatlıkla kıyaslayarak bilinçli bir alışveriş yapmanızı hedeflemektedir. Fotoğraflar, 360 derece çekimler ve video anlatımları olabildiğince basit anlatımlarla ürünle ilgili bilgi sağlayan derinscuba.com sitesinde eğer hala ardağınız bilgilere ulaşmadıysanız özel online ekibimiz aklınıza takılan tüm soruları cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.
Bir Online Dalış Platformu

Derinscuba.com yalnızca bir ürün-fiyat listesi sitesi değil tüm ürünleri derinlemesine inceleyen aynı zamanda da dalış için gideceğiniz bölgelerdeki dalış okullarına ulaşabileceğiniz bir online dalış platformudur. Üyeler aradıkları okullarıyla ilgili her şeyi “Dalış Okulları” butonundan görebilir ve ziyaret ettikleri dalış merkezleri ile ilgili yorum yazabilirler. Satın alınan ürünlere yazılan yorumlar, dalış okulları için yazılan yorumlar ve Satın alınan ürünler için ParaPuan kazanma fırsatını kaçırmayın. 10 Parapuan 1 TL değerindedir.
Derin Scuba - Kopyalanamaz 2019 Tüm Hakları Saklıdır Adres Bilgileri : Üniversite Mah. Erguvan Sok. No:4 Avcılar / İstanbul
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.